Київ. Віце-прем´єр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук відбув у Брюссель (Бельгія) для участі в 7 засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною і Європейським Союзом.
 
У четвер, 21 квітня, у нього заплановані зустрічі з комісаром Європейської комісії з питань економіки й фінансів Хоакіном Альмунією, заступником генерального директора Генерального директорату Єврокомісії "Зовнішні відносини" Майклом Лі, головою комітету Європейського парламенту із закордонних справ Елмаром Броком, членом Європарламенту, колишнім міністром закордонних справ Естонії Тоомасом Ілвесом, співголовами комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС Мареком Шивецем, Державним секретарем з європейських питань, членом уряду Бельгії Дідьє Донфю.
 
У п´ятницю, 22 квітня, у першій половині дня Рибачук візьме участь в 7 засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною і ЄС.
 
На засіданні комітету Україна хоче погодити з ЄС перелік заходів щодо виконання Плану дій Україна-ЄС на 2005-2007 роки — "Дорожню карту".
 
У складі української делегації в засіданні комітету візьмуть участь заступник міністра економіки Андрій Березний, перший заступник міністра закордонних справ Антон Бутейко, заступник міністра палива й енергетики Сергій Тітенко, заступник міністра транспорту й зв´язку Павло Рябікін, заступник міністра фінансів Василь Регурецький, керівник Державної митної служби Володимир Скомаровський, представник України при ЄС Роман Шпек.
 
У другій половині дня Рибачук візьме участь у роботі Брюссельського економічного форуму, у тому числі виступить перед учасниками форуму, після цього Рибачук продовжить участь у засіданні Комітету Україна-ЄС.
 
Пізно ввечері в п´ятницю 22 квітня Рибачук повернеться до Києва.
 
21 лютого Україна і ЄС підписали спільний План дій на 2005-2007 роки.
 
16 квітня Кабінет Міністрів затвердив "Дорожню карту" (перелік заходів щодо виконання Плану дій).
 
У жовтні цього року планується саміт Україна-ЄС, на якому будуть оцінені конкретні кроки України з виконання Плану дій.
 
Україна планує вже наприкінці 2005 — початку 2006 року переглянути з ЄС План дій на предмет посилення співробітництва.
 
Україна має намір домагатися, щоб у нього було включено конкретну європейську перспективу України, а не просто деклароване добре сусідство.