Саме таку мету, по суті, було задекларовано під час приїзду до нашого краю політика і нардепа Володимира Зубанова.
 
У Луцьку побував дещо незвичайний гість – голова Партії державного нейтралітету України, народний депутат, член фракції «Регіони України» у Верховній Раді Володимир Зубанов. Вперше про нього заговорили влітку минулого року, коли в стані «донецьких» народилася нова партія – саме начебто під Зубанова. «Розкол у стані «регіоналів»? Хитрий хід? – міркували політики і журналісти. Партія пройшла всі необхідні формальності, набрала необхідну кількість членів і була зареєстрована. А в січні ц.р. раптом Зубанов забажав здати депутатського мандата, начебто звільнити округ саме для Віктора Януковича. Добровільну відставку Верховна Рада не прийняла завдяки голосам «проти» від «Нашої України» і БЮТу. То що ж являє собою візитер, котрий і в пресі заявляє про розбудову своєї партії і про народження особливого, ледь не третього шляху для Української держави.

На прес-конференції з волинськими журналістами Володимира Зубанова представив його колега народний депутат України, голова облдержадміністрації Володимир Бондар. Він зауважив, що ми слабо знаємо не тільки Європу, але й Схід України, який волинянам незрозумілий ментально. Володимир Зубанов допомагає руйнувати стереотипи сприйняття, своєю діяльністю намагається довести, що ми є один народ, одна нація. Він доводить, що й на сході України є люди, які поважають українську культуру, українську мову, хочуть спільно шукати місце України у світі, вирішувати проблеми на шляху України до Європи.

Володимир Зубанов повідомив, що тільки протягом останніх двох тижнів він відвідав Харків, Одесу, Миколаїв, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів. Зустрічі з громадськістю, пресою, виборцями, зокрема студентами, зміцнили думку, що необхідно поглиблювати взаєморозуміння між регіонами. Несподівану підтримку донеччанин Зубанов отримав у свого колеги — депутата, лідера Львівського Руху Ярослава Кендзьора.

– Того самого, – з усмішкою каже пан Зубанов, – з легкої руки якого пішла гуляти чутка начебто я звільняв місце у Верховній Раді для Віктора Януковича.

Pages: 1 2